0

Our Philosophy

ananas-lab

Simple, delicious & fun is the new healthy!

Sağlıklı Yaşam Artık Leziz, Basit ve Keyifli! 

Sağlıklı yaşam bizim için sadece bir trend değil, bir yaşam biçimi. Bir davranışın alışkanlığı dönüşmesi için sıkıcılıktan ve tekdüzelikten uzak olması gerektiğine inanıyoruz. Diyet, rejim, kalori sayımı gibi kısıtlamaların yerine lezzetli, pratik ve besleyici tariflerimiz ve önerilerimiz ile sağlıklı yaşamı sizler için severek uygulamak isteyeceğiniz eğlenceli ve keyifli bir deneyime çeviriyoruz.

lahana-lab

No 1-single dietary theory to health!

Tek Bir Beslenme şekli Yerine Bio-Bireysellik! 

Ne kadar sağlıklı olursa olsun tek başına hiçbir diyet teorisinin herkes için uygun olmadığı düşüncesini savunuyoruz. Birisine faydalı olan bir beslenme şeklinin ise başka birine zararlı olabileceğini biliyoruz.

Dolayısıyla hepimizin bünyesinin farklı olduğunun bilincinde olarak bio-bireyselliği öncelikli kılıyor ve herkesin kendi bünyesi için en doğru şekilde beslenmesi gerektiğini savunuyoruz.

Sağlıklı hayata giden yolun tek çeşit beslenme biçiminden değil kişinin ihtiyaçları doğrultusunda uyarlanmış dengeli bir beslenmeden geçtiğine inanıyoruz.

besin-lab

Prevention is better then a cure!

Önlem Tedaviden Daha İyidir! 

Sağlıklı bir yaşamın anahtarının önlemden geçtiğine inanıyoruz. Bozulan sağlığımızı sonradan kazanmaya çalışmak yerine besinlerin iyileştirici ve koruyucu gücünden yararlanarak hastalıkların henüz oluşmadan önüne geçmeyi amaçlıyoruz.

avokado-lab

Naturopathic approach!

Natüropatik Yaklaşım! 

Natüropatik felsefe üzerine kurulu değerlerimizle, toksin içermeyen ve vücuda zarar vermeyen doğal tedavi uygulamalarına odaklanan bir tıp sistemini baz alarak bedenin kendi kendini iyileştirebilme yeteneğini dışarı çıkarmasına yardımcı oluyor, içimizdeki sağlığı keşfediyoruz.

turp-lab

Holistic view!

Bütüncül Bakış Açısı! 

Bizim için sağlıklı olmak sadece vücut parçalarının bütünden bağımsız olarak doğru fonksiyonlara sahip olması değil, genel olarak kendimizi ne kadar iyi hissettiğimizle alakalı.

Bu yüzden zihnimizi ve ruhumuzu beslemenin en az bedenimizi beslemek kadar önemli olduğuna inanıyoruz! Sağlıklı yaşamın sırrının varlığımızı tümüyle beslenmeye ve bilinçli yaşam tercihlerine bağlı olduğunu biliyor, kendimize iyi hissetmeyi önceliklendiriyoruz.

havuc-la

You are what you eat!

Ne Yersen O’sun! 

Biz yediklerimizin birebir yansımamız olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Zayıflamak ve kilo vermenin metabolizmayı bozan mucizevi diyetlerle değil, kişinin kendi bünyesi için doğru besinleri tükettip metabolizmasının düzelmesiyle sağlıklı ve kalıcı olacağını savunuyoruz.

kereviz-lab

What we choose to share defines who we are!

Bildiklerimizi Paylaştıkça Anlam Kazanıyoruz!

Yalnızca bildiklerimizi sizlerle paylaştığımızda anlamlı hale geldiğini biliyoruz. Bu yüzden tüm araştırmalarımızı, aldığımız dersleri, attığımız adımları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Biz ilk adımı attık ve sağlık dolu bir hayata merhaba dedik. Bize katılmak isterseniz tüm bildiklerimizi sizinle paylaşmaktan keyif duyarız.

Hedefimiz

Yaşam tarzı değişikliklerini ve doğru beslenmeyi eğlenceli ve uygulanabilir bir hale getirerek sağlıklı yaşamı herkesin kendi hayatına kolayca adapte etmesini hedefliyoruz.