0
Lab Vitalité Workshop
Bizden Kareler Yaşam

Lab Vitalité Workshop

Uzun zamandır hayalini kurduğumuz Lab Vitalité Workshop’larımızdan ilkini Aralık ayında gerçekleştirdik. Workshoplarda neler yapıyoruz, ne yiyoruz, ne içiyoruz sizlerle paylaşmak, detaylarıyla burada yazmak istedik. Bol kutlamalı ve davet dolu geçen bu ayda bizler de ister istemez yeme alışkanlıklarımızın dışına çıkabiliyoruz. Özellikle bu yüzden “Lab Vitalité Kinda Christmas Lunch” temalı bir workshop düzenledik. Bir festive ayı olan Aralık ayında hem vücudumuz ufak bir ara aldı ve temizlendi hem de sağlıklı beslenerek de leziz ve keyifli paylaşımlarda bulunup kutlamalar yapılabileceğini gösterdik.

Lab Vitalité Aralık Workshop

12 kişinin katıldığı bir öğle yemeği olarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda misafirlerimizi sindirimi güçlendirici Enzyme Booster Juice ile karşıladık. Servisi için şampanya kadehleri kullandığımız bu taze sıkım yeşil juice’umuz mide asidi ve sindirim enzimlerini artırdığından kolay bir sindirim için gerekli olan bazı hazırladı. Su içmek isteyenlere yemeğe oturmadan en az 15 dakika önce ılık olarak servis ettiğimiz alkali sudan içmelerini ve yemek sırasında su tüketmemelerini rica ettik.

Sağlıklı Bir Yaşama Doğru…

Lab Vitalité Etkinlik

Lab Vitalité’yi, kendi hikayelerimizi, kendi yaşamımız ve tecrübelerimizden yola çıkarak sağlıklı yaşama dair doğru ve güncel bilgileri aktardığımız sohbetimizde favori ürünlerimizi, pişirme tekniklerimizi, kullandığımız elektronik mutfak aletlerini detaylarıyla paylaşmaya çalıştık. Öğle yemeğimiz için başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan 3 öğünlü bir menü hazırladık. İlk olarak maydanoz çorbası servis ettik. Güçlü bir antioksidan deposu olan bu yemyeşil çorbamızın nasıl yapıldığını tarifleriyle birlikte paylaştık. Ana yemekte mevsim sebzelerinden pancar ile hazırladığımız kinoayı, portakal sosu ve ıspanak kökleriyle servis ettik. Besin değeri ve protein açısından çok zengin olan bu öğün hem güzel renkleri hem de lezzetiyle çok beğenildi.

Raw Chocolate Cake

Tabii ki en sona sakladığımız tatlımız Raw Chocolate Cake herkesin favorisi oldu. Tamamen organik ham kakaodan hazırladığımız, hurma ile tatlandırdığımız bu besin değeri yüksek ve leziz tatlımızı renk üzümleriyle süsledik.

Geçen hafta ilk workshop’umuzu gerçekleştirdik 🙌 İşte bu keyifli günden bize hatıra kalan kareler 📽 Lab Vitalité’yi anlatırken ve tariflerimizi paylaşırken hem çok eğlendik, hem güzel enerji ve yorumlarla çok mutlu olduk .🔆 Siz bu videoyu izlerken, biz de tarifleri labvitalite.com’da yayınlamak için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yepyeni bir yıl için geri sayımın başladığı bu günlerde herkese şimdiden harika bir yılbaşı diliyoruz. 🎄2017'de sağlıklı ve mutlu kalmak dileğiyle…. 💚Nil & Ceylan ✨ ______________________________________________________✨📽Moments from last week's Lab Vitalité Workshop 🙌🎄🎁 #labvitalite #labvitaliteworkshop #sagliklibeslenme #workshop

A video posted by Lab Vitalité 🍃 Istanbul&London (@labvitalite) on

Katılanların sağlıklı ve temiz beslenmeye olan ilgisi bizi çok mutlu etti. Daha doğal, daha temiz, daha sağlıklı beslenmek için herkesin öğrenmeye ve emek vermeye hazır olduğunu da görmüş olduk. Misafirlerimizi yolcu ederken Lab Vitalité mutfağından çıkan ürünlerle dolu Vitalité Box’lar hazırladık. Bu kutularımızı tamamen labvitalite.com’da paylaştığımız tariflerimiz ile hazırladığımız ürünler ile doldurduk. Kayısılı limonlu vitatoplarımızı, glütensiz granolalarımızı, organik meyvelerden hazırladığımız Fruit Chips’lerimizi, Gingerbread kurabiyelerimizi, nohut krakerlerimizi ve bize özel kan şekeri dengeleyici ve rahatlatıcı çaylarımızı denemeleri için çok güzel bir fırsat oldu.

Lab Vitalité Box

Hem bizim hem de katılanların çok keyif aldığı bol sohbetli, bol tadımlı, sağlıklı ve temiz beslenmenin aslında hiç de zor olmadığını ve sağlıklı öğünlerin de leziz olduğunu deneyimlediğimiz keyifli bir workshop oldu. Bu vesile ile bizimle beraber olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Workshop sonrası, tariflerimizin başka evlerde de hazırlandığını görmek bizi gerçekten çok mutlu ediyor!

Lab Vitalité Etkinlik Boxes

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir