0
Bizden Kareler Yaşam

Her Şey Böyle Başladı

Finding your passion is one thing, following it is another

Eylül 2015, Mykonos Adası. Müthiş enerjisi, harika yemekleri, turkuaz denizi, plajları, eğlenceli ve renkli sokakları ile Mykonos her zaman favori Yunan adalarımız arasında. Fakat bu seferki ziyaretimizin yeri bizim için bambaşka olduğundan bu tatilden kalan birkaç anıyı da burada sizlerle paylaşmak istedik.

Nil’in düğünü öncesi evliliğini kutlamak icin kız kıza çıktığımız bu kahkaha ve güzel anılarla dolu tatilin aslında bir başka beraberliğin de kutlaması olduğunu ikimiz de bilmiyorduk. Meğerse Lab Vitalité’ye çıkan yolculuğumuzun adımları ilk bu seyahatte atılacakmış.

nil-ceylan3

Tutkumuzun yolculuğu…

Biz aynı tutku için aynı anda bu kadar heyecanlandığımızın farkına bu adada vardık.

Sağlıklı yaşam ve beslenmenin ikimiz için de yıllardır vazgeçilmez olduğunu biliyorduk ama galiba aynı yolda beraber yürümeyi istediğimize biz de farkına varmadan bu seyahatte karar verdik… Çünkü bu tatilden tam 6 ay sonra  “Tutkumuzun peşinden neden beraber gitmiyoruz?”dedik ve Lab Vitalité’yi hayata geçirmeye karar verdik.

Bizi çok heyecanlandıran bu yolculuğun daha başında olmamıza rağmen bu kadar çok sevdiğimiz ve inandığımız bir proje için emek harcamaktan çok mutluyuz.

Bu yolculukta biz de adım adım ilerlerken bir yandan öğrenip bir yandan öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmayı ve sizlerin de hayatlarına ufak da olsa dokunabilmeyi diliyoruz… Tutkumuzun yolculuğuna hoş geldiniz!

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir