0

About Lab Vitalité

healthyhappylife
Lab Vitalité; vitalitenin, başka bir deyişle yaşam gücünün, enerjinin ve canlılığın yani içimizdeki sağlığın laboratuvarıdır.

Kendi tecrübelerimizden ve öğretilerimizden yola çıkarak sağlıklı yaşama dair doğru ve güncel bilgiyi paylaşmayı hedeflediğimiz,

Lezzetli, besin değeri yüksek ve doğru pişirme teknikleriyle hazırladığımız pratik tariflerle dolu, sağlığı kendi içinde barındıran özel mutfağımızı sizlere açtığımız,

Merak ettiklerinizi ve incelememizi istediğiniz konuları interaktif bir şekilde karşılıklı olarak konuşabileceğimiz,

Kısacası içinde bir hayat felsefesi ve yaşam biçimini barındıran bir sağlıklı beslenme ve yaşam platformudur.

Kimlere Göre?

Sağlıklı yaşamı bir trend olarak görmeyip yaşam biçimine dönüştürmek isteyen,

Organik, mevsimsel ve doğal besinler ile optimum sağlığa kavuşmayı hedefleyen,

Kendini daha zinde, dinamik ve iyi hissetmeyi amaçlayan,

Suçluluk duymadan keyifle yemek yemeyi seven,

Yemek yemenin hayattan zevk almanın bir parçası olduğunu düşünen,

Sağlıklı ve mutlu olmanın bir yolunun da doğru beslenmeden geçtiğine inanan herkese göredir.

Mutfağımız

labvitalite_healthy_icons

İçinde sağlığı, bir felsefeyi, mutluluğu ve yaşamı barındıran farklı mutfağımıza hoş geldiniz.

Sağlık dolu bloğumuzda beslenme ve sağlıklı yaşama dair güncel bilgileri bulabilir; besleyici, lezzetli ve doğru hazırlanmış tariflerin tadını çıkarabilirsiniz.

Mutfağımız optimum sağlıkla bağışıklık ve sindirim sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefler ve bu nedenle rafine şekersiz (SF), glütensiz (GF) ve laktozsuzdur (LF). Bununla birlikte herhangi bir gıda ayrımı yapmaz; organik, mevsiminde ve doğal olan tüm besinleri içerir.

Sağlıklı yaşama giden yolun tek çeşit beslenme şekli yerine kişinin ihtiyaçları doğrultusunda ona özel uyarlanmış dengeli bir beslenmeden geçtiğini biliyor ve bio-bireyselliği her şeyden önde tutuyoruz. Bu nedenle mutfağımız yalnızca bir kitleye değil herkese açık. Yeter ki zinde kalmak, iyi hissetmek, optimum sağlığa kavuşmak, dinamik olmak, enerjiyi tüm hücrelerinizde hissetmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyin.

Ne yediğimiz kadar nasıl yediğimizin de önemli olduğu mutfağımızda, doğru pişirme teknikleriyle hazırladığımız tarifleri, besinlerin mümkün olduğunca besin değerini kaybetmeden, kimyasal özelliklerini bozmadan ve toksin içermelerini engelleyecek şekilde yaratıyoruz.

Sağlıklı besinler tüketmeyi sürerli kılmanın yolunun, mutfağımızı aynı zamanda lezzetli, pratik ve eğlenceli yapmaktan geçtiğini biliyoruz. Her tarifimizi işte bu yüzden keyif alabileceğiniz hale getiriyor, günlük hayatınızda kolayca uygulayabileceğiniz şekilde sunmak için çabalıyoruz.

Umuyoruz ki sizin de hayatınıza ufak da olsa sağlıkla dokunabiliriz.